Vad letar du efter?

Results

Stäng sök
Twoją indywidualność

Ø

®

Jeden z wiodących producentów w Skandynawii.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów w Skandynawii, a naszym sercem jest skandynawski design. Dla nas to coś więcej niż tylko wygląd; to także silne zobowiązanie do dostarczania trwałych mebli – przy jednoczesnej minimalizacji odpadów, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i czystości powietrza i wody, które wszyscy dzielimy, dla przyszłych pokoleń.

Furninova ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie sof w naszej europejskiej fabryce. Szczerze wierzymy, że jest to jedyny sposób na zagwarantowanie wysokiej jakości i kunsztu, których wymagamy od siebie i które chcemy, aby nasi klienci cieszyli się.

Sofy na zamówienie

Przede wszystkim wybierając sofę Furninova, uwzględniamy Twoją indywidualność. Wybierz swój ulubiony z naszej szerokiej gamy tkanin i skór. Z nami możesz skorzystać z elastyczności projektowania lub wybrać sofę o niemal dowolnym rozmiarze i kształcie – sofę, która w pełni pasuje do Twojego osobistego stylu życia. Wierzymy, że dobre meble powinny być częścią Twojego domu i codziennego życia: przedłużeniem Twojej osobowości i bardzo indywidualnymi wymaganiami. W gruncie rzeczy powinien to być kawałek ciebie.

Jako firma

Od początku naszej historii 30 lat temu naszą ambicją było oferowanie nowoczesnych, spersonalizowanych mebli w przystępnej cenie. Dziś cieszymy się, że możemy powiedzieć, że nam się udało. Region skandynawski to nasz rynek krajowy, a biura sprzedaży znajdują się na całym świecie. Każdego roku naszą fabrykę opuszcza około 250 000 unikalnych sof i foteli klientów.

Jako firma międzynarodowa pojawiamy się na największych targach meblarskich. Służą jako ważne miejsca spotkań, w których budujemy relacje z nowymi i ugruntowanymi klientami. Dlatego naszym celem jest zawsze zapewnienie naszym odsprzedawcom i użytkownikom końcowym czegoś dodatkowego i nieoczekiwanego, dzięki któremu nasze meble tapicerowane będą najlepszym miejscem w Twoim domu.

Czytaj dalej o naszej pracy na rzecz zmniejszenia naszego wpływu na środowisko w naszym Raporcie na temat zrównoważonego rozwoju 2020.